Poslední změny:

Swiss Mobiliar League


Odkazy:
SV Wiler - Ersigen

 

4:0

(6:5 pp.; 8:3; 4:3 pp.; 3:1)
Unihockey Tigers Langnau
  Mistrem švýcarské nejvyšší soutěže se stává SV Wiler - Ersigen, po roce tak střídá UHC Alligator Malans, kteří loňským triumfem přerušili sérii 6 titulů Wileru v řadě. Wiler získává již svůj 9. titul. Wiler skončil po základní části druhý, právě za svým finálovým soupeřem Tigers Langnau, kterého ve finále přehrál 4:0 na zápasy. Ve čtvrtfinále play off si Wiler poradil s Klotenem 4:1 na zápasy, v semifinále pak ve vyrovnané sérii přetlačil GC Zürich 4:3 na zápasy. Tigers Langnau zvolilo do čtvrtfinále HC Rychenberg Winterthur, který vyřadilo poměrem 4:0 na zápasy. V semifinále stejně jako Wiler hrálo Langnau vyrovnanou sérii proti UHC Alligator Malans, jež rovněž přetlačilo 4:3 na zápasy.
Foto: svwe.ch
Foto: svwe.ch
Utkání sledovalo v posledním finálovém zápase v hale v Kirchbergu 1238 diváků

4:2
(6:5pp, 7:6, 1:3, 6:5, 4:5, 9:4)
Mistrovský titul ve Švýcarsku získává po 7 letech Alligator Malans. Končí tak šestiletá nadvláda Wileru Ersigen, který letos po problémech zejména ve vedení nedokázal projít ani přes čtvrtfinále, kde mu stopku vystavil HC Rychenberg Winterthur. Wiler ale prolomil smůlu ve švýcarském poháru a po výhře 3:1 nad UHC Grünenmatt slavil vítězství alespoň v poháru. Alligator Malans využilo problémy Wileru a ke konci základní části předběhlo Wiler a vyhrálo tak základní část. Ve čtvrtfinále si poradilo s UHC Grünenmatt 4:0 na série, pak s HC Rychenberg Winterthur 4:1 na série a ve finále porazilo Floorball Köniz 4:2 na série. Köniz ve čtvrtfinále hrál s Tigers Langnau, které porazil 4:2 na série a v semifinále zvítězil nad GC Zürich rovněž 4:2 na série. 
Foto: Unihockey.ch
Foto: Unihockey.ch
Poslední finálové utkání sledovalo v Raiffeisen unihockeyARENA v Schönbühlu 1380 diváků.


4:1

(8:4; 8:4; 2:6; 7:5; 11:5)
 
 Švýcarskou SML vyhrává opět SV Wiler - Ersigen. Wiler získává titul poosmé a pošesté za sebou. Wiler sezónou prokráčel naprosto suveréně, po jasném vítězství v základní části SML zvítězil ve čtvrtfinále 4:2 na série nad UHC Grünenmatt, v semifinále 4:0 na série nad UHC Alligator Malans a ve finále 4:1 na série nad GC Zürich.

Na poslední utkání přišlo do Eishalle Zuchwil 1536 diváků
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one