Poslední změny:

Svenska Superligan


Odkazy:
tv4.png


7:6 pp.
   Švédský titul obhájil IBF Falun. V jednozápasovém superfinále porazil Storvretu IBK 7:6 pp. Falun si jako vítěz základní části Superligy vybral do čtvrtfinále nováčka Växjö IBK, kterého přejel 4:0 na zápasy. V semifinále pak porazil Pixbo Wallenstam IBK 4:2 na zápasy. Storvreta měla ve čtvrtfinále překvapivě problém s Hide-a-lite Mullsjö AIS, sérii musel rozhodnout až sedmý zápas, Storvreta tedy zvítězila 4:3 na zápasy. V semifinále pak porazila AIK Stockholm IBF 4:2 na zápasy. 
Foto: Innebandymagazinet
Foto: Innebandymagazinet
Utkání sledovalo v Malmö aréně 11 324 diváků.

5:2
Ve Švédsku se stává mistrem IBF Falun po vítězství 5:2 nad IBK Dalen v jednozápasovém superfinále. Falun skončil po základní části druhý, do finále přešel přes Caperio Täby, které přehrál ve čtvrtfinále 3:1 na série a přes Pixbo Wallenstam, které v semifinále přehrál rovněž 3:1 na série. Dalen i přes loňskou účast v semifinále byl kvůli odchodu několika klíčových hráčů podceňován, ale do finále prošel zaslouženě. Nejprve ve čtvrtfinále vyřadil Linköping poměrem 3:1 na série a poté v semifinále hlavního favorita, vítěze základní části a trojnásobného mistra SSL posledních tří sezón Storvretu IBK 3:2 na série. Storvreta měla problém už ve čtvrtfinále, kdy musela čtvrtfinále s výborně hrajícím nováčkem Granlo BK rozhodovat až v pátém zápase. IBF Falun je mistrem poprvé v historii.
Foto: Innebandymagazinet.se
Foto: Innebandymagazinet.se
Utkání sledovalo v Malmö aréně 10 111 diváků.


5:3

 Mistrem švédské Superligyse stává Storvreta IBK. Storvreta zvítězila potřetí za sebou i historicky. Storvreta vyhrála jednoznačně základní část, ve čtvrtfinále přejela Linköping IBK 3:0 na série, v semifinále zvítězila nad IBF Falun 3:2 na série a v jednozápasovém superfinále zvítězila 5:3 nad IBK Dalen.

Utkání sledovalo v Malmö aréně 10647 diváků.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one