Poslední změny:

Česká Superliga


Odkazy:


3:1
   Český titul obhájily 1. SC WOOW Vítkovice. V jednozápasovém superfinále porazily Tatran Střešovice 3:1. Vítkovice skončily po základní části až čtvrté a ve čtvrtfinále proti Bulldogs Brno musel rozhodnout až 7. zápas, Vítkovice v této sérii zvítězily 4:3 na zápasy. V semifinále pak porazily tým BILLY BOY Mladá Boleslav 4:2 na zápasy. Tatran jako vítěz základní části zvolil do čtvrtfinále pražskou Spartu, kterou smetl 4:0 na zápasy, v semifinále smetl Otrokovice rovněž 4:0 na zápasy.
Foto: Facebook O2 Arena
Foto: Facebook O2 Arena
Superfinále sledovalo v pražské O2 aréně 9 659 diváků.

4:3
Vítkovice jsou po čtyřech letech opět na trůnu. V jednozápasovém superfinále porazily TJ JM Chodov 4:3. Historicky poprvé bylo finále bez Tatranu Střešovice, který získal tituly v předchozích třech letech. Nejúspěšnější tým Česka tak střídá stejný tým jako vždy v historii, Vítkovice. Hráči Vítkovic nezvládli závěr základní části právě s Chodovem a skončili tak po základní části druzí za Tatranem. Ve čtvrtfinále smetli Brno 4:0 na série, v semifinále pak porazili Mladou Boleslav 4:2 na série. Chodov si ve čtvrtfinále počínal rovněž suverénně a FBC Ostravu smetl taky 4:0 na série, v semifinále pak svedl boj s Tatranem, který porazil 4:2 na série. Chodov se tak poprvé dostal do finále, ale historicky druhé české superfinále vyhrály Vítkovice.
Foto: floorball-photo.com
Foto: floorball-photo.com
Superfinále sledovalo v pražské O2 aréně 10 451 diváků.


5:4pp

 Českou Extraligu vyhrává opět Tatran Střešovice. Je to jeho patnáctý titul a třetí v řadě. Tatran vyhrál těsně o skóre základní část před Vítkovicemi, ve čtvrtfinále si poradil s Torpédem Havířov 4:0 na série, v semifinále vyhrál nad FBC Remedicum Ostrava rovněž 4:0 na série a v jednozápasovém superfinále zvítězil 5:4 po prodloužení nad Vítkovicemi..

Utkání sledovalo v pražské O2 aréně 7877 diváků.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one